Telewizor Samsung 40″ UE40NU7192

Telewizor Samsung 40″ UE40NU7192 jest nowoczesnym, stylowym ale również bardziej dostępnym produktem dla każdego. Posiada bogatą funkcjonalność ale również rozsądna cenę.

Zastosowany w nim format HD: UHD/4K pozwala nam maksymalnie cieszyć się z jakości obrazu. Jest on bowiem bardziej wyraźny, ostry, a wszystko to dzięki czterokrotnie większej ilości pikseli niż w telewizorach Full HD.

Telewizor Samsung 40″ UE40NU7192 posiada również system Pur Colour. Jest to system dzięki któremu mamy możliwość oglądania w naturalnych barwach. Dzięki temu na przykład oglądanie programów przyrodniczych staje się czystą przyjemnością, a wyświetlany na ekranie obraz jest bliższy temu naturalnemu.

Smart HUB – system umożliwia szybszy, łatwiejszy i bardziej intuicyjny dostęp do rozrywki. Zanim zadecytujemy co chcielibyśmy w danej chwili oglądać, możemy podglądać propozycję w miniaturowych obrazkach na dole ekranu.

Dodatkowo Telewizor Samsung 40″ UE40NU7192 można sparować z urządzeniem mobilnym np. Telefonem. Aplikacja ta daje nam wiele dodatkowych możliwości. Telefon może służyć nam jako pilot, ale również pozwala nam na przeglądanie zdjęć, filmów na dużym ekranie telewizora.

Telewizor Samsung 40″ UE40NU7192 o przekątnej 40 cali jest bardzo dobrym wyborem. Pozwala nam na korzystanie z nowoczesnych funkcji jakie oferuję nam Samsung ale zachowując przy tym optymalną cenę staję się ofertą godną polecenia.

Ten stylowy i smukły telewizor Samsung 40″ UE40NU7192 będzie nie tylko ozdobą salonu ale również dostępem do nowoczesności.