Telewizor Philips 65″ 65PUS6503

Telewizor Philips 65″ 65PUS6503 jest bardzo nowoczesnym urządzeniem, które poza bardzo wieloma technicznymi funkcjami swoim użytkownikom ma do zaoferowania również bardzo smukłą i co najważniejsze niezwykle wytrzymałą konstrukcję urządzenia. Cała podstawa znajduje się na stabilnych, choć niezbyt widocznych nóżkach. Dzięki temu w bardzo dowolny sposobów można zmieniać przestrzeń pod telewizorem, w której zazwyczaj znajduje się tradycyjna podstawa. Dodatkowo taka konstrukcja bardzo pozytywnie oddziałuje na lepsze wrażenia płynące z oglądania.

Telewizor Philips 65″ 65PUS6503 posiada także niezwykle nowoczesny, choć jeszcze w dalszym ciągu dość unikatowy system 4K. W praktyce oznacza to, że ten konkretny model telewizora posiada rozdzielczość cztery razy większą niż telewizory typu Full HD. Między innymi ze względu na te właściwość telewizory Philips 65″ 65PUS6503 znajdują sobie coraz szersze grono wiernych zwolenników.

Wiele osób bardzo ceni sobie w telewizorach możliwość dostępu do wielu aplikacji mobilnych czy internetowych. Telewizor Philips 65″ 65PUS6503 pozwala na dostęp między innymi do aplikacji takich jak YouTube czy Netflix (oczywiście możliwości jest zdecydowanie więcej, jednak te przedstawione stanowią najczęściej użytkowane). Aby uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji wystarczy jedynie podłączyć telewizor Smart TV do Internetu.Podłączenie telewizora do sieci jest nie tylko szybkie, ale przede wszystkim bardzo proste, dzięki czemu nit z wykonaniem tej czynności nie powinien mieć najmniejszych problemów.