Koperty na płyty winylowe do kupienia w sklepie RTV?

Koperty rekordowe: Czym są? Koperty na płyty to rękawy na płyty zaprojektowane tak, aby pomieścić pojedynczą płytę winylową i chronić ją podczas wysyłki. Najczęściej spotykanym rozmiarem koperty na płyty winylowe jest rękaw z jedną kieszenią, który jest wystarczająco duży, aby pomieścić pojedynczą płytę LP. Termin „koperta na płytę” może odnosić się do każdego rodzaju papierowego rękawa, który owija się wokół płyty LP, ale ten artykuł skupia się na kopercie na płytę winylową LP.

Koperty rekordowe czy koperty winylowe?

Kiedy kupujesz nową płytę LP, często otrzymujesz rękaw, który trzyma ją bezpiecznie pomiędzy odtwarzaniem. Jest to szczególnie ważne, jeśli chcesz trzymać płytę na gramofonie pomiędzy wizytami sprzedawcy w sklepie płytowym.

Koperty na płyty winylowe https://winylownia.pl/pl/categories/muzyka-akcesoria-koperty-wewnetrzne-1214554045.html chronią płyty przed kurzem, wilgocią i innymi zanieczyszczeniami, które mogą uszkodzić rowki i spowodować przeskakiwanie.

Zapewniają również, że Twoje płyty pozostaną wolne od kurzu i przypadkowych uszkodzeń, takich jak ślady otarć i pozostałości po naklejkach.

Płyty winylowe i koperty na nie

Jak zrobić koperty do płyt winylowych od podstaw Rękaw do płyt to niedrogi i przyjazny dla środowiska sposób na zapakowanie swoich utworów.

Chronią one płyty przed kurzem, wilgocią i innymi zanieczyszczeniami, które mogą uszkodzić rowki i spowodować przeskakiwanie. Możesz kupić puste rękawy do płyt online lub w każdym lokalnym sklepie muzycznym, ale jeśli chcesz zrobić własne rękawy do płyt od podstaw, nie jest to zbyt trudne. Zanim zaczniesz, będziesz potrzebował kilku materiałów.

Potrzebne będą czyste rękawy do płyt, wałek do papieru, trochę samoprzylepnego papieru transferowego, długopis lub marker i trochę plastikowej taśmy.

Wszystkie te przedmioty można znaleźć w lokalnym sklepie z artykułami biurowymi lub w Internecie. Jeśli chcesz zrobić niestandardowe rękawy do płyt lub masz dużą liczbę płyt do rękawów, może okazać się bardziej opłacalne, aby kupić luzem dostawę rękawów do płyt