iPhone 14 pro Max nowoczesna technologia na wyciągnięcie ręki

iphone 14 pro max

iPhone 14 Pro w wersji Max to propozycja dla fanów wyświetlaczy najwyższej jakości. Nowoczesny design w połączeniu z najnowocześniejszą technologią doskonale sprawdzi się w pracy, ale również do oglądania filmów, czy rozrywki. Model jest propozycją dla naprawdę wymagających użytkowników. 

iPhone 14 Pro Max – dla wymagających

Urządzenie zostało wyposażone w Czip A16 Bionic, który gwarantuje maksymalną wydajność, gdyż posiada 6- rdzeniowe CPU z dwoma rdzeniami, ale także czterema rdzeniami energooszczędnymi. Ponadto urządzenie posiada 5- rdzeniowe GPU i aż 16 -rdzeniowy Neural Engine. W efekcie zagwarantowana jest maksymalna płynność pracy, nawet jeśli w tle działa wiele aplikacji jednocześnie. Z tego powodu  iPhone 14 Pro Max jest świetnym rozwiązaniem dla graczy, ale także u osób, które zajmują się obróbką zdjęć. Powiadomienia z aplikacji nie zakłócają pracy na telefonie, a to wszystko dzięki zastosowaniu systemu Dynamic Island. 

iPhone 14 Pro Max – estetyczny wygląd 

Producent oferuje iPhone 14 Pro w wersji Max w aż czterech kolorach do wyboru: głęboka purpura, złoty, srebrny i gwiezdna czerń (zobacz tutaj). W zależności od własnych preferencji można wybrać taki, który będzie najlepszy dla konkretnego użytkownika. Wyświetlacz w rozmiarze 6,7 cala gwarantuje komfortowy obraz w trakcie gry, ale także oglądania filmów, czy klasycznego używania telefonu. Ponadto wyposażony został w warstwę Ceramic Shield, dzięki której obudowa jest bardziej odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Powłoka oleofobowa zapobiega podstawianiu na ekranie odcisków palców. Dlatego zawsze będzie się prezentował estetycznie. iPhone’a 14 Max ma wysokość 160,7 mm, natomiast jego grubość to 7,85 mm i szerokość 77,6 mm, dzięki temu świetnie leży w dłoni i można go  swobodnie obsługiwać jedną ręką. 

iPhone 14 Pro Max – dla fanów technologii

Ultraszerokokątny obiektyw 12 MP oraz 6 -elementowy obiektyw i przysłona 13 mm gwarantuje maksymalny efekt  w trakcie prowadzenia konferencji, czy spotkania biznesowego. Wiele osób ma problem z drżeniem rąk, co może przekładać się na jakość zdjęć, które powstają. Jednak w przypadku iPhone 14 Pro w wersji Max posiada zestaw aż trzech aparatów, w tym główny 48 MP z 100% Focus Pixels. Drugi z nich to ultraszerokokątny 12 MP, a spotkania biznesowe nabiorą profesjonalizmu dzięki pomocy teleobiektywu 2 x 12 MP. Osłona obiektywu posiada osłonę w postaci szkła szafirowego, która gwarantuje maksymalną odporność na uszkodzenia mechaniczne w tym również i stłuczenia. Urządzenie posiada technologie redukującą efekt czerwonych oczu, ale także tryb seryjnych zdjęć. Niezwykle przydatną funkcją jest automatyczna stabilizacja obrazu, która ułatwia prowadzenie konferencji, ale także robienie zdjęć. Z pewnością iPhone 14 Pro w wersji Max spełni oczekiwania wymagających użytkowników telefonów i fanów gier. Doskonale posłuży jako urządzenie biznesowe, które poprawi jakość prowadzonych wideo spotkań. Warto wybrać odpowiedni wariant dla siebie.