Wybór iPhone

iphone 13 pro mac sierra blue

Na rynku pojawiło się już wiele modeli telefonów komórkowych, smartfonów, iPhonów. Wybór odpowiedniego modelu zależny jest od indywidualnych preferencji. Jeśli decydujemy się na zakup jednego z nowszych pozycji iPhone, warto rozpatrzeć jego funkcje i wybrać, czego oczekujemy od telefonu komórkowego. Przykład stanowi tu iPhone 13 Pro Max Sierra Blue. Jest to telefon atrakcyjny zarówno pod kątem wizualnym jak i tego, co oferuje.

Charakterystyka iPhone 13 Pro Max Sierra Blue

Marka Apple bardzo rozwinęła w tym modelu funkcjonalność aparatu, można więc pokusić się o stwierdzenie, że jest to narzędzie idealne dla fotograficznych pasjonatów-amatorów czy nawet profesjonalistów. Jego obiektyw charakteryzuje się ogniskową 77 mm i trzykrotnym zoomem optycznym, dzięki czemu doskonale ujmuje portrety, a także wyraźniejsze obrazy ruchome i stałe z dużej odległości. Zaleca się tu używania trybu portretowego podczas robienia zbliżeń. Model ten posiada także efekty świetlne o jakości studyjnej. Fani fotografii spełnią się także w trybie nocnym, dzięki szerokokątnemu aparatowi z większą przysłoną i największym czujnikiem a także wykorzystania mocy skanera LiDAR. W iPhone 13 Pro Max Sierra Blue (https://ispot.pl/iphone-13-pro-max-sierra-blue) można wybierać różne style fotograficzne, które mogą „upiększyć” odcień i temperaturę kolorów, ale jednocześnie nie zmieniają prawdziwych kolorów skóry i nieba. Dodatkowe funkcje związane z obiektywem to możliwości podczas filmowania. Tryb ten zdolny jest do automatycznego wyostrzenia postaci, która nagle pojawia się podczas nagrywania przed kamerą. Ponad to iPhone 13 Pro i Pro Max są pierwszymi smartfonami, które obsługują fachowe przetwarzanie wideo w ProRes albo Dolby Vision. 

Bateria tego modelu iPhona nie powinna zawieść swoją wydajnością. W wykonywanych testach „pokonują” poprzednie modele. Więc jeśli zależy komuś na wydajnej pracy telefonu, może wziąć tę kwestię pod uwagę. 

Producent wyposażył telefon ten w wyświetlacz OLED, Super Retina XDR oraz technologię ProMotion. Zapewnia możliwość odświeżania ekranu z częstotliwością nawet 120 Hz. Dodatkowo grafika pięciordzeniowego GPU w czipie A15 Bionic to parametry, które według producenta mają zadowalać każdego gracza.

iphone

Jak na niewielki telefon komórkowy iPhone 13 Pro Max Sierra Blue wyposażony został w wiele zaawansowanych funkcji, starając się sprostać najbardziej wymagającym klientom. Jednak nie każdy użytkownik potrzebuje tak skomplikowanych parametrów w urządzeniu komórkowym. Jednocześnie Apple pozostał przy estetycznym wyglądzie i ciekawej, błękitnej kolorystyce.

Jak dbać o iPhone 13 Pro Max?

Choć producent zapewnia o tym, że telefon jest wodoodporny i wyposażony w wiele niezawodnych funkcji, warto zastanowić się nad odpowiedzialnym użytkowaniem i dbaniem o posiadany sprzęt. Stworzono wiele modeli ochronnych etui, które zabezpieczają iPhone 13 Pro Max przed upadkami, otarciami, stłuczeniami i rysami. W pierwszej kolejności warto rozważyć zakup szkła hartowanego, chroniącego bezpośrednio ekran telefonu. Stworzono także ochronę typowo pod kątem obiektywu aparatu, jest ona wykonana z bardzo twardego szkła 9H, które jest jednocześnie cienkie i łatwe w montażu. Poza tym można zaopatrzyć swój model we wzmocnione etui na iPhone 13 Pro Max – 3mk MagCase, które zostało przetestowane na upadek z aż 175 cm wysokości.