iphone 13 pro w wersji 512gb

iPhone 13 Pro 512gb to wyróżniający się precyzją model. Taką precyzją, która nie była wcześniej dostępna użytkownikom smartfonów z logo nadgryzionego jabłka. Zwłaszcza w obszarze działania systemu Camera Pro, postęp jest powalający. Wyświetlacz Super Retina, na potrzeby modelu oznaczony został XDR, również posiada specjalną, unikatową technologię ProMotion, a sprawia to iż w jeszcze większym niż inne modele stopniu wykazuje cechy responsywności, a przy tym jest znacznie szybszy niż wcześniejsze modele zaproponowane klientom przez producenta. Chip A15 Bionic z prędkością błyskawicy z kolei wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników.

Zdjęcia w świetnej jakości

Tworzenie wspaniałych zdjęć tym modelem to norma. Pierwszy iPhone wyposażony w podwójny aparat spisał się w takim samym stopniu, jak pierwszy z potrójnym aparatem. iPhone 13 Pro 512 gb system soczewek został przeprojektowany a dodatkowo są tu różne przysłony, dzięki czemu obiektywy są, krótko mówiąc, lepsze. Dopuszczają one więcej światła, dzięki czemu zdjęcia są jeszcze ostrzejsze i wyraźniej prezentujące rzeczywistość niż poprzednie modele. Aparaty posiadają nadal tylko 12 megapikseli, ale to w zupełności wystarczy, by się pochwalić. Teleobiektyw z przysłoną f/2,8, Obiektyw szerokokątny czy przysłona ƒ/1,5 i ultraszerokokątny obiektyw to tylko niektóre przykłady świetności tego modelu. Jedyny mankament jakiego można by się dopatrzeć to fakt, że w trybie nocnym wciąż pojawiają się odbicia – prawdopodobnie to od szkła, które lecą gdzieś w obrazie i niestety system dokonuje ich zapisy. W efekcie czasami nawet najlepsze zdjęcie może mieć niechciane dodatki. Rzecz tyczy się głównie trybu nocnego. iPhone 13 Pro 512 gb został też wyposażony w możliwość tworzenia pięknych zdjęć makro. To coś oczekiwanego od dawna przez wiele osób. Można teraz nareszcie stworzyć niesamowite zbliżenia. Po raz pierwszy w historii klienci otrzymali też 3-krotny zoom optyczny. iPhone 13 Pro 512 gb to model który imponuje jakością zdjęć i ich ostrością w pełnym oświetleniu.

Funkcje dla profesjonalistów

HDR 4, system OIS która stabilizuje matrycę w sposób automatyczny, czy też format ProRAW jest narzędziem dla profesjonalistów. Tylko jedno zdjęcie w tym trybie to zajmuje około 25MB. Nie zabrakło też znanego skanera LiDAR, przeznaczonego do wykonywania portretów w trybie nocnym, szybszego autofokusa w kiepskim świetle, czy zachodzących w rozszerzonej rzeczywistości zadań specjalnych. Na to wszystko dochodzi ultraszerokokątny obiektyw, który pozwala „na jednym zdjęciu zmieścić więcej”. Dzięki temu można poczuć się jak profesjonalny fotograf. Przedni aparat który ma 12 Mpix, w porównaniu do 7 Mpix w iPhonie XS, to również potężna zmiana, która może się spodobać użytkownikom. Działają tu również tryb nocny, tryb filmowy, a nawet style zdjęć – coś co choć nie wydaje się zbyt przydatne, może niekiedy zostać zastosowane przez zapalonych pasjonatów fotografii. Można włączyć takie właśnie opcje, zamiast przerabiać póżniej zdjęcia.